اخبار دنیای نشر, اخبار فرهنگی، ادبی، هنری ایران, اخبار مشق شب

تحویل کاغذ ایرانی دیبای شوشتر به ناشران آغاز شد

از ششم مهرماه ۱۴۰۲؛
تحویل کاغذ ایرانی دیبای شوشتر به ناشران آغاز شد.

باتوجه به پیش ثبت‌نام ناشران برای دریافت کاغذ دیبای شوشتر، فرآیند تحویل این كاغذ به ناشران از ششم مهرماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مشق شب و به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، با توجه به استقبال ناشران برای ثبت‌نام و دریافت کاغذ دیبای شوشتر، تحویل آن از پنجشنبه (ششم مهرماه ۱۴۰۲) آغاز شد.

بنا بود حداکثر ۱۵ روز کاری پس از واریز وجه، فرآیند تحویل کاغذ عملیاتی شود اما بنابر هماهنگی‌های لازم با شرکت صنایع خمیر و کاغذ دیبای شوشتر، کاغذهای سفارش داده شده از سوی ناشران زودتر از موعد آماده تحویل به ناشران شد.

از این رو ناشران می‌توانند با مراجعه به نشانی درج شده در حواله کاغذ، برای دریافت آن اقدام کنند. گفتنی است؛ این فرایند در روزهای آینده به‌طور مستمر ادامه خواهد داشت.

چنانچه ناشران در فرایند تحویل کاغذ درخواستی با مشکلی مواجه شدند، می‌توانند از طریق مراجعه به بخش پشتیبانی در سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir مشکلات خود را گزارش کنند تا در اسرع وقت پیگیری شود.

کاغذهای ایرانی کارخانه دیبای شوشتر در حالی توزیع می شود که از سال گذشته موضوع تامین نیاز بازار با کاغذ ایرانی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دنبال شد و یکسال از تحویل اولین محموله کاغذهای کارخانه چوب و کاغذ مازندران می گذرد.

گفتنی است، هم اکنون با هماهنگی‌های به عمل آمده با هر دو کارخانه، کاغذهای درخواستی به صورت مستمر به متقاضیان تحویل می‌شود.

 

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + 6 =