اخبار فرهنگی، ادبی، هنری جهان, اخبار مشق شب

زرد چهره

زرد چهره
توسط RF Kuang

 

این رمان طنز بسیار همه جانبه از نویسنده آمریکایی RF Kuang (“بابل، یا ضرورت خشونت”) ما را به سفری هیجان انگیز از چشمان جون هیوارد می برد، نویسنده ای دست و پا گیر که به شدت به نویسنده همکار و عزیز ادبی فعلی انتشارات حسادت می کند. جهان، آتنا لیو. هنگامی که ژوئن شاهد مرگ ناگهانی (تصادف عجیب) آتنا است، از فرصت استفاده می کند و آخرین دست نوشته دوستش را می دزدد و آن را مال خودش می داند. موفقیت سرانجام حاصل می شود، اما موفقیتی که بر اساس دروغ ساخته شده است. و جون هر کاری می‌کند تا ردپایش را بپوشاند و لحظه‌هایش را در کانون توجه نگه دارد.

زرد” چیزهای زیادی است: یک تریلر طنز درباره یک سرقت ادبی. نقد مکرراً خنده‌دار و نفرین‌آمیز از واقعیت‌های پشت پرده دنیای نشر مدرن؛ یک کیفرخواست تند از امتیازات سفیدپوستان و تصاحب فرهنگی (چگونه تصمیم بگیریم که چه کسی حق داستان گفتن دارد؟) و یک داستان ارواح مخفیانه.

می‌توانست راه خود را گم کرده باشد، اما کوانگ ماهرانه این رشته‌ها را به شیوه‌ای قانع‌کننده می‌بافد، و شما را درگیر یک مسابقه کشتی دائمی برای خواننده نگه می‌دارد: ژوئن باید گرفتار شود، اما شما نمی‌توانید از ریشه کردن او در یک مسابقه همیشه جلوگیری کنید. -راه کمی آزاردهنده داستان او پر از بینش‌های گزنده و متا است و «صورت زرد» به خوبی گفتمان جاری در مورد جنگ‌های فرهنگی و چشم‌انداز بی‌رحمانه رسانه‌های اجتماعی را به تصویر می‌کشد. امسال تا اینجای کار خواندن اعتیادآورتر و به موقع تر پیدا نخواهید کرد. و با شایعاتی که اقتباس سینمایی در دست ساخت است.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − یک =