اخبار دنیای نشر

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دو شکل فیزیکی و مجازی از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

 

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دو شکل فیزیکی و مجازی از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی مشق شب و به نقل از  خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا به دو شکل فیزیکی در محل مصلی تهران و مجازی در سایت نمایشگاه به نشانی ketab.ir طبق زمان‌بندی مشخص شده در سایت ثبت‌نام از تاریخ 21 اردیبهشت لغایت 31 اردیبهشت برگزار می‌شود.

هر ناشر مجاز است با توجه به ضوابط و مقررات نمایشگاه در هر دو شکل نمایشگاهی (فیزیکی و مجازی) یا صرفاً در شکل مجازی شرکت کند.

سال مبنای عرضه کتاب برای فروش در شکل فیزیکی کتاب های منتشرشده سال 1397 به بعد و در شکل مجازی نیز کتاب‌های منتشر شده سال 1391 به بعد در نظر گرفته شده است.

ناشران متقاضی شرکت در شکل فیزیکی نمایشگاه می‌توانند برای نمایش و فروش کتاب‌های خود طبق شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت به دریافت غرفه مستقل یا اعطای نمایندگی اقدام کنند.

تعداد عناوین لازم برای حضور در نمایشگاه کتاب

مبنای ثبت‌نام برای ناشران علاوه بر دارا بودن پروانه نشر معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به تفکیک هر حوزه و بر اساس تعداد کتاب‌های منتشر شده برای دریافت غرفه مستقل در شکل فیزیکی، به این شرح است:

  •  ناشران بخش کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و آموزشی: 40 عنوان کتاب
  • ناشران بخش کتاب‌های کودک و نوجوان: 45عنوان کتاب
  • ناشران بخش الکترونیک: 45 عنوان کتاب الکترونیک.

مبنای ثبت‌نام برای حضور در شکل مجازی، فعال بودن ناشر طی 10 سال منتهی به سال برگزاری نمایشگاه با هر تعداد چاپ کتاب است.

 

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− هفت = 2