اخبار دنیای نشر, اخبار فرهنگی، ادبی، هنری ایران, اخبار مشق شب, مقالات مشق شب

برگزاری نمایشگاه کتاب و ورود شورای شهر به موضوع آن

ورود شورای شهر تهران به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کتاب خواست که نمایشگاه کتاب سال آینده را در شهر آفتاب برگزار کنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی مشق شب و به نقل از ایسنا، مهدی عباسی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه نمایشگاه موتورسیکلت با موفقیت در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد و در روز آخر 200 هزار نفر بازدید کننده به این نمایشگاه مراجعه کردند، گفت: نمایشگاه موتورسیکلت جزو نمایشگاه‌های پر مخاطب بود و همچنین شهر آفتاب تفاهم‌نامه‌ای را برای برگزاری نمایشگاه صنعت نفت منعقد کرده است که نیازهای نمایشگاه صنعت نفت با نمایشگاه کتاب برابری می‌کند.

وی با بیان اینکه از دست اندرکاران نمایشگاه کتاب می‌خواهیم که مسئله برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب را بررسی کنند، گفت: وقتی نمایشگاه صنعت نفت در شهر آفتاب برگزار می‌شود حتما می‌توان نمایشگاه کتاب را نیز برگزار کرد.

مهدی عباسی، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران

عباسی با بیان اینکه شأن مردم در نمایشگاه شهر آفتاب رعایت می‌شود، اظهار کرد: رئیس اتحادیه کاشی سرامیک در حاشیه بازدیدمان از نمایشگاه کاشی در شهر آفتاب، شهر آفتاب را جزو پنج نمایشگاه برتر دنیا دانست.

وی افزود: امیدواریم نمایشگاه کتاب نیز در شهر آفتاب برگزار شود.

مهدی چمران در واکنش به این تذکر گفت: این پیام ما به وزارت ارشاد اینگونه منعکس نمی‌شود و لازم است که کمیسیون فرهنگی به میدان بیاید و با مسئولان وزارت ارشاد و نمایشگاه کتاب جلسه بگذارد و اگر لازم باشد نیز من ورود می‌کنم.

انتهای پیام

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ سه = 8