اخبار دنیای نشر, اخبار مشق شب, گوناگون, مقالات مشق شب

“شهر آفتاب” آماده برگزاری  “نمایشگاه کتاب” است.

 

اخبار نمایشگاه کتاب تهران

“شهر آفتاب” آماده برگزاری  “نمایشگاه کتاب” است.

  • 16 بهمن ۱۴۰۱ – ۱۱:۲۵
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار تهران
  • اخبار_کتاب

اعضای شورای شهر تهران درجلسه امروز بار دیگر بر ظرفیت و پتانسیل نمایشگاه شهر آفتاب جهت برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و به ویژه نمایشگاه کتاب تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی مشق شب و به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی چمران امروز در آغاز یکصد و بیست و ششمین جلسه شورای شهر تهران به برگزاری نمایشگاه موتورسیکلت‌ها در محل نمایشگاه شهر آفتاب اشاره کرد و گفت: بنده در روز پایانی برگزاری این نمایشگاه، بازدیدی را از این مجموعه داشتم و شاهد استقبال بسیار خوبی از سوی علاقه‌مندان بودم.

وی با اشاره به اینکه طبق آمار در روز پایانی نمایشگاه بیش از 200 هزار نفر از نمایشگاه موتورسیکلت‌‌ها بازدید داشتند، گفت: در این نمایشگاه از موتورسیکلت‌های برقی نیز استفاده شده که قابل توجه بود و فضای بسیار خوبی نیز برای برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده بود.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه عدم انتقال نمایشگاه‌ها از داخل شهر به بیرون از شهر ظلم به شهروندان است، گفت: از مجموعه سازمان نمایشگاهی درخواست می‌کنیم که نسبت به برگزاری نمایشگاه در داخل شهر اجتناب کنند و می‌توان با تامین فضاهای مناسب‌تر در محل نمایشگاه شهر آفتاب و همکاری بخش خصوصی باید این نمایشگاه در این محل برگزار شود.

چمران ادامه داد: همچنین نمایشگاه دیگر تحت عنوان صنعت نفت برای نخستین بار در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد.

مهدی عباسی؛ رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نیز در جلسه امروز با اشاره به استقبال صورت گرفته از سوی شهروندان از برگزاری نمایشگاه موتورسیکلت در محل شهر آفتاب گفت: طبق آماری که اعلام شده در روز پایانی 200 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید داشتند.

وی با اشاره به برگزاری صنعت نفت در محل شهر آفتاب گفت: با توجه به وسعت و فضای پیش‌بینی شده در این نمایشگاه و همچنین نمایشگاه صنعت نفت این موضوع حکایت از این دارد که می‌توان نمایشگاه کتاب را نیز در محل شهر آفتاب برگزار کرد.

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 8 = چهل