اخبار دنیای نشر, اخبار فرهنگی، ادبی، هنری ایران, اخبار مشق شب, مقالات مشق شب

همزمان با روش مجازی؛ فرصت فروش حضوری برای کتابفروشی‌های عضو سامانه خرید فراهم شد

۱۵ بهمن ۱۴۰۱،‏ ۱۱:۳۶

همزمان با فروش مجازی فرصت فروش حضوری برای کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» فراهم شد.

به گزارش خبرنگار مشق شب و به نقل از  خبرگزاری مهر، همزمان با فروش مجازی فرصت فروش حضوری برای کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» فراهم شد و علاقه‌مندان می‌توانند از ششم تا دهم اسفند به مدت پنج روز از کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» به صورت حضوری کتاب خریداری کنند.

کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» همزمان با فروش مجازی، فروش حضوری نیز خواهند داشت و تنها کتابفروشانی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که تا پیش از آن، حداقل ۱۰ روز در فروش غیرحضوری «سامانه خرید از کتابفروشی» فعالیت کرده باشند.

در این بازه زمانی اعتبار جداگانه‌ای به کتابفروشان عضو اختصاص پیدا خواهد کرد و حداکثر ۳۰ درصد این یارانه در بخش حضوری قابل استفاده خواهد بود.

در فروش حضوری به هر کدملی ۱۰۰ هزار تومان تا سقف خرید ۴۰۰ هزار تومان یارانه اختصاص پیدا خواهد کرد.

این یارانه به کسانی که پیش از این در «سامانه خرید از کتابفروشی» همه یا بخشی از یارانه‌های سال جاری را مصرف کرده‌اند نیز تعلق می‌گیرد و خریداران می‌توانند از این یارانه در خرید حضوری یا مجازی استفاده کنند.

کتابفروشی‌های سراسر کشور تا بیست‌وسوم بهمن ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند پس از ثبت‌نام در «سامانه خرید از کتابفروشی» کتاب‌های موجود خود را در سامانه بارگذاری کنند و به سامانه «پست کتاب» متصل شوند.

خبرنگار زینب رازدشت تازکند
بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ شش = 15