اخبار دنیای نشر, اخبار فرهنگی، ادبی، هنری ایران, اخبار مشق شب

کمیته فعالیت‌های فرهنگی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فراخوان همکاری داد

با هدف ارتقای کیفی فعالیت‌های فرهنگی در حوزه کتاب؛

کمیته فعالیت‌های فرهنگی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فراخوان همکاری داد

ستاد برگزاری سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در نظر دارد در مدت برپایی این نمایشگاه برنامه‌های متنوعی را با هدف ارتقای کیفیت فعالیت‌های فرهنگی در زمینه‌های مختلف برگزار کند؛ از این رو سازمان‌ها و نهادها می‌توانند برنامه‌های فرهنگی خود را برای برگزاری در نمایشگاه کتاب سی‌وچهارم به دبیرخانه دائمی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار مشق شب و به نقل از روابط‌عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، انسان برای تهیه کتاب مولفه‌های متعددی را درنظر می‌گیرد که مطرح شدن کتاب‌ها در برنامه‌های فرهنگی جامعه می‌تواند یکی از آنها باشد. باید بتوان با برنامه‌های متعدد فضای جامعه را در تمام طول سال به سمتی برد تا همگان بتوانند با استفاده از ظرفیت خرد جمعی، دست به انتخاب بهتری بزنند.

همراه مشق شب در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه کتاب تهران

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور یک نقطه شروع برای فعالیت‌های فرهنگی در هر سال است. برنامه‌های فرهنگی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اهمیت خاصی برای عموم مخاطبان دارد و اگر این رویداد با شکوه هرچه تمامتر و غنای هرچه کامل‌تر برگزار شود در ادامه سال نیز چراغ رویدادهای فرهنگی بیشتری برافروخته خواهد شد.

از سویی ارتقای کیفیت فعالیت‌های فرهنگی در حوزه کتاب مستلزم مشارکت و هم‌افزایی تمامی متولیان و دغدغه‌مندان این حوزه است و یکصدا شدن و یکدل شدن همه نهادها در زمینه رویدادهای فرهنگی به‌ویژه رویدادهای حوزه کتاب، برنامه‌های تبلیغی کتاب و کتابخوانی را ساختارمند کرده و برای همه فعالان عرصه کتاب نقشه راه روشنی را دربرخواهد داشت.

همراه مشق شب در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه کتاب تهران


 از این رو ستاد برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در نظر دارد در مدت برپایی بزرگترین رویداد فرهنگی کشور برنامه‌های متنوعی را در زمینه‌هایی همچون نشست‌های رونمایی، نقد، بررسی و معرفی کتاب، آیین‌های ویژه بزرگداشت و نکوداشت و سایر فعالیت‌های کتاب‌محور در سراها و فضاهای موجود برگزار کند. همچنین در دوره سی‌وچهارم نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچون دوره گذشته سلسله نشست‌هایی برای ویراستاران، مترجمان، تصویرگران، صحافان، منتقدان ادبی و دیگر مشاغل مرتبط با حوزه کتاب برنامه‌ریزی خواهد شد.

در این راستا از تمام انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و تشکل‌های حوزه کتاب و نشر، موسسات، مراکز و نهادهای مردمی فرهنگی، ناشران، کتابخانه‌های عمومی و کتابفروشی‌های سراسر کشور دعوت می‌شود تا فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی کتاب‌محور خود را برای اجرا در ایام برپایی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا تاریخ ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۱ به دبیرخانه دائمی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی  تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین فلسطین و شهید برادران مظفر جنوبی، شماره ۱۰۸۰ ارسال کنند.

همراه مشق شب در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه کتاب تهران

لازم به ذکر است،‌ علاقه‌مندان برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۷ به شماره تلفن ۹۱۰۰۶۳۶۳-۰۲۱ داخلی ۴۳۳ تماس بگیرند.

#خانه_کتاب

#اخبار_کتاب

#اخبار_خانه_کتاب

#نمایشگاه_کتاب_تهران

#اخبار_نمایشگاه_کتاب_تهران

#سی_و_چهارمین_نمایشگاه_کتاب_تهران

#مشق_شب

#اخبار_مشق_شب

 

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 1 = یک